Katalogas


 
  Medinės durys
- gaminamos iš pušies, ąžuolo, uosio, juodalksnio medienos. Medinės duris susidaro iš staktos ir varčios. Medinių durų varčia – rėmas su įsprūdais su dekoratyvinėmis juostomis arba be jų. Medinių durų varčios gaminamos su užlaida, o į staktą įleidžiama tarpinė. Tai užtikrina medinių durų sandarumą, pagerina garso izoliaciją. Medinės durys gali būti su slenksčiu arba be jo.
 
  Medinės durys Klijuojamos iš uosio, ąžuolo, juodalksnio ar kita mediena. Mediena išdžiovinta iki 8±1 % drėgnumo. Naudojami PVA D3 ar D4 klasės klijai. Medinės durys yra beicuojamos, alyvuojamos lakuojamos pagal jūsų pageidaujamas spalvines charakteristikas. Naudojame „Milesi“(Italija), „Tikkurila“(Švedija), „Sadolin“ firmų medžiagas.

  Medines durys, faneruotos durys, lauko durys gaminamos pagal kliento pageidaujamus išmatavimus tiek standartinius, tiek nestandartinius.  Stiklintoms durims galime pasiūlyti įvairių rūšių stiklus, kuriuos galite rasti mūsų partneriu internetiniame puslapyje: www.stiklava.lt 

  Medinės durys būna su reguliuojamais vyriais su (rudos, geltonos ar chromos spalvos gaubteliais). Medinės durys gali turėti jūsų pasirinktas  rankenas, spynų mechanizmus, vyrius, fiksatorius. Visa tai galite pasirinkti mūsų partneriu internetiniame puslapyje: www.vairema.lt  


 
Medinės durys gali buti: Aklinos vidaus durys, stiklinos vidaus durys, flingines (klasikinio dizaino) vidaus durys, vienverės ir dviverės vidaus durys, stumdomos vidaus durys, vidaus durys su virslangiais ir soniniais langais.